Ölüm Tren Kaçış

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.5 MB
  • Version 1.9.0
  • Dil İngilizce
  • Firma funny games
erkek - kız tüm çocukların beğenisini kazanacak olan bu harika oyunu siz de hemen indirin.

 Herkesin beğenerek oynayacağı bu tren oyunu heyecan ve aksiyon dolu. Pek çok zorlu göreve sahip olan bu oyunu herkes oynayabilir. Kendinize güveniyorsanız ve bu tren oyununda başarılı olacağınızı düşünüyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Değişik bir kurguya sahip olan bu tren oyununda yapmanız gereken ilk ve en önemli görev teröristler tarafından terene yerleştirilmiş saatli bombayı patlamadan bulmak ve onu imha etmek. Zorlu bir göreve sahip olduğunuz bu oyunda başarıya ulaştıkça yeni seviyelere geçmeye hak kazanacaksınız.

 Heyecan ve aksiyon dolu bu benzersiz oyun ile zaman artık çok daha hızlı geçecek. Kendinize güveniyorsanız bu tren oyununu mutlaka denemelisiniz. Boş zamanlarınızın vazgeçilmez eğlencesi olacak bu oyun ile zamanı çok daha güzel geçirebilirsiniz. Bu terinin sahip olduğu özellikler de oyuna renk katacak. Hızlı giden bu trende bulunan vagonların içindeki gizli bombayı bulmak çok da kolay olmayacak. Bu yüzden bu oyunda biraz zorlanacaksınız fakat bu sizi oyuna daha da çok çekecek. 

Herkesin hayranlıkla oynayacağı bu mükemmel oyuna siz de hemen sahip olun. Çünkü bu oyun ile artık becerilerinizi geliştireceksiniz ve heyecan dolu zamanlar yaşayacaksınız. Yapmanız gereken indir butonuna bir kere basmak. Ondan sonra heyecanın ve eğlencenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Ölüm Tren Kaçış indir